Blog

8. Geleneksel Adore Kedi Evi Kampanyası Başlıyor

Adore Mobilya, geçtiğimiz yıllarda bir çok kez gerçekleştirdiği Ücretsiz Kedi Evi kampanyasının sekizincisini hayata geçirmeye hazırlanıyor.

Sadece kargo ücreti karşılığında sokak kedilerinin soğuktan korunabileceği bir kedi evi siparişi verilmesine olanak tanıyan kampanya, hayvanseverlerin yoğun ilgisiyle her geçen sene büyüyor. Bu kapsamda atıl malzemeleri biriktiren firma yüzlerce kedi evi üreterek sokak kedilerinin soğuktan korunmasına yardımcı oluyor.

Bu yıl sekizincisi düzenlenecek olan kampanyanın detayları ve firmanın açıklaması şu şekilde:

Bu kış, 8. Geleneksel Ücretsiz Kedi Evi kampanyası 9 Aralık’ta başlıyor. Bu yıl kedi evleri, kargoda yığılmayı engellemek üzere kademeli olarak haftalık dağıtılacaktır.

Birkaç önemli hatırlatmamız var!

  • Kedi evleri ÜCRETSİZDİR. Ödeyeceğiniz 14 TL kargo ve ambalaj masraflarıdır.
  • Ticari alımları önlemek için her üye bir adet kedi evi alabilecektir.
  • Kedi evlerini sadece adoremobilya.com adresinden online sipariş oluşturarak alabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızdan, telefon veya mail yolu ile başvuru, ön sipariş veya sipariş ALINMAMAKTADIR.
  • Kedi evi kargo ödemelerinde Kapıda ödeme ve Banka Havale/Eft seçeneği bulunmamaktadır. Sadece kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.
  • Dağıtım günü internet sitemiz çok yoğun olacağı için yavaşlamalar veya kesintiler olabilir. Bu nedenle şimdiden üyelik oluşturmanızı öneririz.
  • Alıcıdan kaynaklanan sebeplerden dolayı teslim edilemeyen siparişlerde kargo ücreti iade edilemeyecektir.
Etiketler

Ferhat K.

Fatih'te doğmuş ve Fatih'e gönül vermiş sıradan bir vatandaş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı